עירהור – לילה של ניסויים במציאות אחרת

עירהור – לילה של ניסויים במציאות אחרת

[ad_1]
מוזמנים ללילה מרחיב תודעה – בעיר הקודש: "עיר-הור".
שמחה לקחת חלק בתכנית העשירה:
"אם תפגוש את הבודהא בירושלים.." – סדנא ומפגש לצד ידידי ד"ר עודד ארבל.
מוזמנים באהבה! Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one

דמיינו רגע מה היה קורה אם בכל רגע נתון היינו יכולים ללחוץ פאוז ולהביט במציאות מכמה כיוונים. האם גם אז העולם היה נראה לנו בדיוק כמו שאנחנו מכירים? עד כמה תפיסת העולם שלנו הייתה משתנה, אם רק היינו רואים עוד זוויות של אותה מציאות בדיוק?

פתחו את הראש. כנסו למצב קליטה. המציאות, כפי שאתם מכירים אותה, עומדת להשתנות.
בערב אחד צונן ונעים בירושלים, נציג לכם חוקרים, אנשי רוח, אמנים, פרפורמרים, פעילים חברתיים, אנשי השראה בינלאומיים ומקומיים, וכאלה שהם גם וגם וגם, החולקים את המוטיבציה ואת השאיפה לפרק את המציאות ולהרכיב אותה מחדש תוך כדי תנועה. בשש שעות תוכלו לעבור חוויה משנת תודעה, כזו שתגרום לכם להסתכל אחרת על המציאות ולפעול אחרת בתוכה, כזו שתוכלו לקחת אתכם גם הרבה אחרי.

בין המשתתפים: מרנה לואיס – מומחית עולמית לפתרון קונפליקטים, פול סאלופק – כתב הנשיונל גי'אוגרפיק שהולך בנתיב הנדידה של המין האנושי מאתיופיה לדרום אמריקה, מוחמד דג'אני דאודי – פרופ' מאוניברסיטת אל קודס שלקח את תלמידיו לסיור באושוויץ ונאלץ לעזוב את עבודתו, האמן יואב אדמוני – במופע פרפורמנס שבוחן את הקשרים הפיזיים והרוחניים בין ארכיטקטורה, אבן וגוף ועוד ועוד.

לצד המפגשים והסדנאות, על הדשא ובחדרים השונים, יחכו לכם שלל עבודות מהארץ ומחו"ל של מציאות וירטואלית, פרפורמנס, וגם שיתוף פעולה מיוחד שנרקם עבור 'עירהור' – תחנת רדיו משותפת של רדיו 'הקצה' ונטע אחיטוב, שתשדר היישר לאוזניות שיחולקו בחצר המכון וגם החוצה.

מה קורה?
– כאן אתם יכולים לראות ולשוטט בין הפעילויות שמחכות לכם ב'עירהור', ולרכוש כרטיס – http://www.mekudeshet.com/events/recalibrating/
יש הנחה שווה לסטודנטים, חיילים ואזרחים וותיקים
– הערב בנוי מעשרות פעילויות שנמשכות מ17:30 ועד 23:00. אנחנו ממליצים להירשם לעד 3 פעילויות וביתר הזמן ליהנות משלל הפעילויות בחללים הציבוריים

כמה זמן?
שש שעות מחולקות ליחידות של 45 דקות

מה צריך לדעת?

– הקדימו להרשם לסדנאות והסיורים
– כמה מהפעילויות במהלך הערב יתקיימו באנגלית
– אנחנו נציע הסעות מתל אביב (בתשלום)
– כדאי לחנות בחניון גן הפעמון – אנחנו נקפיץ אתכם משם

948 people interested · 323 going
[ad_2]

לצפייה בפייסבוק