קורסים וסמינרים

בקורס נצא למסע פואטי-רוחני הנשען על חוכמות חיים עתיקות – המשנה הבודהיסטית, העבריות הקדומה, הרוחניות הסופית ומסורות מאפריקה הילידית: נחקור ונחווה את הסימבוליקה של מעגל הקיום, את עושרו של מרחב הפרידה ועת האבלות, עם קץ החיים.

קורס לבעלי רקע בדהרמה – משלב לימוד ועיון עם תרגול מדיטציה, תרגול בקבוצות, עבודה אישית וכתיבה. הזמנה לצאת יחד למסע פואטי – רוחני אל מרחבי העדינות של אמצע החיים, מתוך מבט אמיץ ועדין גם אל סיומם.

קורס מתקדם לבעלי רקע וניסיון בהדהרמה. מסע אלכימי להתמרת הלב והתודעה, שראשיתו במעמקים – בהתוודעות עם שורשי האי נחת וסיומו באמירים – עם טיפוח איכויות הלב. הקורס משלב תרגול, לימוד עיוני, עבודה בקבוצות, כתיבה אישית ותרגול בטבע.

מסע אינטלקטואלי וחוויתי בעקבות האנליטיקאי ק.ג. יונג אל חכמת המזרח. באמצעות קריאה מתוך יומניו וכתביו נתחקה אחר האופן שבו פגש יונג את אוצרות הרוח הבודהיסטים, הדאואיסטיים, ונתהה האמנם לא יוכל איש המערב להבין את חכמת המזרח?

סדרת הרצאות – מזרח ומערב – שהיא מסע בזמן, במרחב ובתודעה ובה נתוודע לתהליכי התמרת התודעה והנפש בהשראת 'מפות רוחניות' עתיקות מן הקלאסיקה של מסורות המזרח והמערב.

קורס לבעלי רקע בדהרמה – ללימוד ואימון של האמת הנאצלת הרביעית, "הדרך" המתומנת לשחרור התודעה מכבליה. הקורס פוסע ביסודיות בנתיבי החכמה של הדרך ומשלב תרגול מדיטציה עם שיחה ולימוד טקסטים, מתוך גישה פרקטית ורלוונטית למעגלי החיים

קורס מבוא לתורת הנפש הבודהיסטית – משלב תרגול מדיטציה למן הצעד הראשון עם לימוד עיוני, סדור ושיטתי של יסודות המשנה הבודהיסטית כפרקטיקת חיים פשוטה ורלוונטית לחיינו, כאן ועכשיו.

דילוג לתוכן