קורסים נבחרים של בית האימון שיפתחו בעתיד

קורס לבעלי רקע בדהרמה – משלב לימוד ועיון עם תרגול מדיטציה, תרגול בקבוצות, עבודה אישית וכתיבה. מסע עדין אל יופיו של הבלתי מושלם; נגיעה בכוחה של הרכות, בעוצמת האיטיות, בחכמת הארעיות וביפי החמלה, הסליחה והכרת התודה. הקורס מהווה מרחב כן ומיטיב למפגש עם המקומות הנסתרים, הכואבים והחסרים שבנו.

קורס לבעלי רקע בדהרמה – ללימוד וחקר מעמיק בשאלות החיפוש, המשמעות והדרך, בהשראת משל הזן העתיק "עשר התמונות של רעיית השור". הקורס משלב בין לימוד עיוני של טקסטים קלאסיים מעולם הדאו והצ'אן [ובמרכזו המשל העתיק] עם אימון סדור במדיטציה, שיחה והתנסות אישית.

קורס ב-zoom: מעבדה בודהיסטית להתבוננות וחקר בשאלת האושר בחיינו. הקורס כולל תרגול מדיטציה, שיחה, התנסות אישית ולימוד של טקסטים פואטים ופילוסופיים ממזרח וממערב. המעבדה איננה מסלול מובטח להשגת אושר מושלם ולא ספר מתכוני אושר אותו יש לחקות, כי אם מצע ללמידה, לתהייה ולמחקר

קורס לבעלי רקע בדהרמה ללימוד ואימון מעמיק של האמת הנאצלת הרביעית, "הדרך" המתומנת לשחרור התודעה מכבליה. הקורס פוסע בנתיבי הדרך ובאופן מיוחד – בשדה האתי ובשדה המדיטטיבי. הקורס משלב תרגול מדיטציה עם שיחה, התנסות ולימוד טקסטים, מתוך גישת חיים פשוטה ומעשית.