קורסים וסדנאות

קורס למתרגלים ותיקים – בין הכרית לחיים: אימון ולימוד של איכויות הלב וחכמת הדרך בהקשר מערכות היחסים הקרובות שלנו. הקורס משלב תרגול מדיטציה עם שיחה, קריאה וחקר חווייתי בקבוצות קטנות.

קורס לבעלי רקע בדהרמה – ללימוד וחקר מעמיק בשאלות החיפוש, המשמעות והדרך, בהשראת משל הזן העתיק "עשר התמונות של רעיית השור". הקורס משלב בין לימוד עיוני של טקסטים קלאסיים מעולם הדאו והצ'אן [ובמרכזו המשל העתיק] עם אימון סדור במדיטציה, שיחה … קראו עוד

קבוצת תרגול ושיח לנגיעה בודהיסטית עדינה בכאבי הפרידה והגעגועים – של סופי הקשרים, של סופי החיים. הקבוצה מיועדת למתרגלים חדשים וותיקים המצויים בתהליכי פרידה ואבלות, המבקשים להיפתח אל כאבי הלב ומתוכם למצוא גם נתיב מחודש אל אהבת החיים.

קורס לבעלי רקע בדהרמה ללימוד ואימון מעמיק של האמת הנאצלת הרביעית, "הדרך" המתומנת לשחרור התודעה מכבליה. הקורס פוסע בנתיבי הדרך ובאופן מיוחד – בשדה האתי ובשדה המדיטטיבי. הקורס משלב תרגול מדיטציה עם שיחה, התנסות ולימוד טקסטים, מתוך גישת חיים פשוטה … קראו עוד

קורס לבעלי רקע בדהרמה – ללימוד ואימון של האמת הנאצלת הרביעית, "הדרך" המתומנת לשחרור התודעה מכבליה. הקורס פוסע ביסודיות בנתיבי החכמה של הדרך ומשלב תרגול מדיטציה עם שיחה ולימוד טקסטים, מתוך גישה פרקטית ורלוונטית למעגלי החיים

קורס מבוא לתורת הנפש הבודהיסטית – משלב תרגול מדיטציה למן הצעד הראשון עם לימוד עיוני, סדור ושיטתי של יסודות המשנה הבודהיסטית כפרקטיקת חיים פשוטה ורלוונטית לחיינו, כאן ועכשיו.

מסע אינטלקטואלי וחוויתי בעקבות האנליטיקאי ק.ג. יונג אל חכמת המזרח. באמצעות קריאה מתוך יומניו וכתביו נתחקה אחר האופן שבו פגש יונג את אוצרות הרוח הבודהיסטים, הדאואיסטיים, ונתהה האמנם לא יוכל איש המערב להבין את חכמת המזרח?

סמינר חוויתי – מזרח ומערב – שהוא מסע בזמן, במרחב ובתודעה ובו נתוודע לתהליכי התמרת התודעה והנפש בהשראת 'מפות רוחניות' עתיקות מן הקלאסיקה של מסורות המזרח והמערב.

קבוצת ישיבה שבועית של שיח ושיתוף המיועדת למטפלים בעלי רקע בדהרמה ולמתרגלים ותיקים